ththesweetestband
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


un forum pe care te poti distra foarte bine
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jurnalul lui Ann...

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:11 pm

Am ji io un fic ......aja deci sa incep cu personajele ....

Ann- are 17 ani , viata ei va lua o intorsatura ciudata , si va avea o slujba destul de
neobisnuita unui om
Ea este Ann: Jurnalul lui Ann... Ann10

Robert - are 19 ani , e fratele lui Ann ,faptul ca el inca traieste i se datoreaza lui Ann, o sa
apara mai tarziu in fic , insa are un rol destul de important
El este Robert:
Jurnalul lui Ann... Robert10

Gordon - are 30 de ani , o urmareste pe Ann de mai mult timp si in sfarsit gaseste ocazia
perfecta sa actioneze, o ajuta pe Ann in multe momente , este un tip dur , pentru
el nu exista prieteni
El este Gordon:
Jurnalul lui Ann... Gordon10

Eve - are 18 ani ,lucreaza pentru Gordon si va lucra impreuna cu Ann , este tipul de fata
care ajuta pe toata lumea si isi face prieteni foarte usor , insa meseria ei nu'i permite
prea multi prieteni, singura prietena cea mai buna va fi Ann
Ea este Eve:
Jurnalul lui Ann... Eve10

Bill - are 18 ani , este solistul trupei Tokio Hotel , are multi dusmani si din aceasta cauza
este in mare pericol , e acelasi tip romantic care asteapta marea dragoste , cu
zambetul si chipul lui atat de pur nu poti trece nepasator pe langa el ,baiatul brunet ce
iubeste pe toti , e acelasi baiat cu ochii caprui si buze moi , in ochii lui se poate vedea
cat de multa bunatate se ascunde in inima lui
Bill:
Jurnalul lui Ann... Raluka15

Tom- are 18 ani , este geamanul lui Bill , sunt nedespartiti , unul fara altul nu pot continua
sa mearga mai departe , mereu se gandeste la momentul in care Bill nu va mai fi si
el o sa ramana singur , e acelasi baiat care fura inimile tuturor fetelor ...e chitarist
in aceiasi trupa ca fratele lui
Tom:
Jurnalul lui Ann... Tom11


astept comm ..k sa pun prima parte ....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 4:37 pm

next................plssssssssssssssssssssssss
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
*[just*black*love]*

*[just*black*love]*


Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 2:08 pm

super personaje.......pune next....
Sus In jos
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 3:30 pm

ok ..nextu .....
Jurnalul lui Ann
I. DRUMUL SPRE UN NOU INCEPUT
CAP.I
Numele meu e Ann . Am un frate mai mare ca mine , cand s-a nascut avea o boala ,trebuia transplant de celule stem,asa ca mama ma facut pe mine pentru ai salva viata.
De multe ori sunt neindreptatita,nici nu me mir,eu sunt dor un obiect folosit sa-i salveze viata lui Robert.De multe ori i-am auzit pe parintii mei spunand ca dupa ce fratele meu se va face bine eu voi pleca la o casa de copii , din motivul ca nu au cum sa ne intretina pa amndoi.
Zilele trec si eu inca astept sa ma salveze cineva.Am incercat de multe ori sa ma sinucid ,dar ma gandesc la el , la Robert, daca as muri eu el ar fi pierdut.Macar pentru asta sa ma aprecieze ei …..pentru ca i-am redat viata fiului lor

Stau in leagan si ma gandes in gol . Am de gand ca in noaptea asta sa fug , sa fug departe ,unde nici amintirile nu ma pot gasi Ploaia nu ezita sa apra,ma ridic cu greu de pe leagan si plec cu pasi marunti spre casa, deja sunt uda toata si nici la jumatatea drumului nu am ajuns.Pe strada trece un baiat inalt , subtzire , brunet .Eu cum priveam in pamant nu-l observ si dau peste el.Ma ajuta sa ma ridic.
« W :Esti bine ?
A :Da…..asa cred….da !
........deci io maine plac in cantonament ...[6 ZILE] .....aja ...k trea sa ajteptzati Sad Sad Sad
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 4:37 pm

te rog pune next....imi place enorm povestea...vreau sa vad continuarea
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 6:20 am

in 20 de min plek .......deci m'am trezit mai devreme k sa pun next ......


CAP.II
W :Numele meu e Bill !
A :Cum spui tu …acum trebuie sa plec….PA …Bill…. »
A ramas in urma mea privind cum eu ma indepartez usor de data asta cu pasi repezi si mari.
Ajung acasa . In sufragerie erau mama cu tata care se certau .Eu fara sa vreau am auzit o parte din discutia lor.M-am ascuns dupa usa si am ascultat…….
« M :Nu poti intelege ! E O POVARA !
T :E un suflet ,de ce ai m-ai adus-o pe lume ?
M :Daca nu era ea, Robert acum era mort !
T :Nu te inteleg ! Esti asa rea !
M :NU ma intereseaza ce zici tu maine o duc la orfelinat, SI PUNCT ! »
Atunci trantesc usa zgomotos ca sa le arat ca am venit si urc repede in camera mea pentru a-mi pune planul in aplicare ……….


e cam mic ...dar cand ma intork promit k bag un bigggggggg - next .... santa santa santa santa santa
Sus In jos
*[just*black*love]*

*[just*black*love]*


Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 10:23 pm

e super ficul tau....imi place mult....


imi pl cum descrii....saraca ann...e folosita ca un obiect.....macar face un lucru nobil...nuj cati din noi ar face asta.....


mi-a pl cum s-a intalnit k bill......


sper s vii repede s pui


neeeeeeeeeeeeeeext........ Surprised
Sus In jos
*[just*black*love]*

*[just*black*love]*


Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 2:36 pm

sry d dublu post....

dc nu ne mai pui next.....nu ai venit din cantonament?


pls...pune next... I love you
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 8:18 pm

pls nexttttttttttt Arrow
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeJoi Aug 28, 2008 8:21 pm

scz .....am stat 3 zile in plus pt k autokaru a avut nijte probleme ....ji s'a rupt un pod ....dar am ajuns ....ji va pun nextu .... Twisted Evil Twisted Evil











CAP.III
Am facut un bagaj mic asigurandu-ma ca am toate cele necesare. LA ora 12 am de gand sa plec , sa scap de tot ce ma inconjoara ,sa devin altcineva .
Mai am 2 ore pana sa plec , mama ca in fiecare seara vine si i-mi zice « noapte buna », ii zambesc cald si i zic sa se duca sa se odihneasca.
Acume timpul , deschid geamul si cobor pana jos.Incep sa fug , nici in urma nu privesc .Ajung in centrul orasului , ma asez pe o banca, inchid ochii si astept sa vina ziua .
Soarele rasare si eu plec spre gara sa-mi cumpar un bilet de tren . Aveam de gand sa merg la Bucuresti si apoi sa plec cu avionul in Berlin , erau planuri marete facute de un simplu copil nebun care plecase in lume.
Trenul isi face aparitia . Urc grabita , ocup un loc intr-un compartiment . Stau langa o doamna draguta care impleteste ceva.Inchid ochii si ma gandesc ca incep o viata noua.
CAP. IV
Aud cum cineva striga prin tren « Statia urmatoare :Bucuresti »
Ma duc la iesire si astept ca trenul sa opreasca.
In sfarsit am ajuns ….plec spre aeroport sa cumpar bilete spre Berlin , am un mare noroc si avionul pleaca chiar peste 2 ore. Pana atunci aveam de gand sa ma mai plimb putin .
Am mici ezitari , dar nu , NU …acum as fi la orfelinat.
Avionul ajunge , urc si ma asez pe scaunul meu. Peste cateva minute un domn se aseaza langa mine.
X :Stiu cine esti si te urmaresc de ceva timp ! Nu poti rata experienta vietii tale.
A :Ce ?....Nu prea cred….
X : Numele meu e Gordon si merg tot in Berlin , sunt un prieten de’al mamei tale sunt fost spion si as vrea sa te invet si pe tine aceasta munca ….Ce zici esti de acord ?
A : Adica un fel se asasin sub acoperire ?
G :Exact ….vai fi platita pentru a omora insa tine minte in aceasta mesrie nu exista mama , tata , sora , frate , iubits sau mai stiu eu ce ….aici nu trenuie sa iubesti pe cineva pentru ca sa’r pute aca persoana la care tii sa o omori chiar tu !
A : Nu stiu sigur …dar ..da accept …..
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 11:52 am

super si ce face in continuare???????????? Question
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 9:25 pm

deci m'am gandit sa organizez oleaka fiku meu ...deci
1. In primul rand veti primi in fiecare zi cate un next
2.Nexturile se vor pune la ora 22:00
3.Daca nu am macar UN com pana a 2-a zi la ora 22:00 nextul va intarzia 2 zile
Asta e tot ...deci maine primiti nextu ......



O si in timpul scolii vreti primi nexturi doar weekenduri ..........tot la aceiasi ora ...dar nexturile vor fi mai lungi


Daca nu va convine ceva va astept sa ma injurati sau sa comentati!
Sus In jos
*[just*black*love]*

*[just*black*love]*


Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 9:27 pm

sunt perfect de acord cu tine....


ziua eu mai mereu sunt ocupata.....


si cand va incepe scoala eu nu o sa pot intra decat in week-end....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 9:56 pm

super si eu sunt de acord
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:00 pm

a venit nextu bounce bounce bounce


Dpa un drum de cateva ore si multe , multe discutii in sfarsit am ajuns. Tot drumul Gordon mi-a explicat toate regulile si tot felul de lucruri importante pentru aceasta meserie.
Am luat un taxi pana am ajuns la o cladire inalta care arata atat de mizerabil. Mi-a facut semn sa inaintez , timida pacesc pana in fata usii unde Gordon ma indeparteaza si apasa pu un buton care parka ii verifika vocea . Usile se deschid automat. Pasesc inauntru si observ ca nu se compara deloc cea ce este pe dinafara cu ceia ce e inauntru , tot felul se calculatoare unul mai modern ca celalalt aparaturi sofisticate multe incapari , etaje si un lift foatre ciudat , toate usile se deschideau cu parola era ata de ciudat dar foarte fascinant.
Gordon ma conduce pana in fata unei usi si ma pofteste inauntru
G : De acum asta va fi camera ta aici vei sta momentan in timpul antrenamentelor care vor decurge timp de 2 ani , dupa daca, vei deveni un agent important vei avea porpiul apartament si tot ce ai nevoie .Antrenamentele incep de maine.
A :Bine voi fi gata , promit !
In sfarsit singura ,oare ce face mama acum , dar tata oare Robert e bine ?Cate intrebari se invart in capul meu , of sunt atat de obosita .
Ma trantesc in pat si adorm pe loc.
Dimineatza cineva bate la usa mea.
G : Trezestete , hai primul tau antrenament incepe peste jumatate de ora !
Acum sunt in sala de antrenament invat bazele si cele mai importante exercitii profesoara e ata de draguta imi explica fiecare baza incep usor usor sa prin cate ceva , nu e chiar asa greu. Am avut antrenament si la sala de forta .
In sfarsit in camere ma trantesc pe pat franta si adorm.


Acesta e sfarsitul primei parti « DRUMUL SPRE UN NOU INCEPUT »
Maine urmeaza al 2-lea capitol care va fi muuuuuuuuult mai lung Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:26 pm

ok...abia ast sa vad cum se descurca...next
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeJoi Sept 04, 2008 5:33 pm

vreau sa ma scuzati de mii de ori ....deci am o urgenta bunica mea de la tara trebuie sa ajunga imediat undeva ...si mama si tata pleaca in seara asta ..deci azi nu veti primi nextu , dar va promit ca maine veti avea 2 nexturi unul la 18 :30 ...si unul la 22:30 cu conditia sa am un com .....


Multumesc de intelegere!!!!!
Sus In jos
*[just*black*love]*

*[just*black*love]*


Mesaje : 42
Data de înscriere : 11/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 7:29 pm

ok....sper sa rezolvi totul cu bine....


cat despre next...super....

m bucur ca a luat decizia asta...si sa speram ca va fi bine....


abia astept al doilea capitol....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 7:48 pm

si eu abia ast...deci next knd iti rezolvi problema
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Jurnalul lui Ann... Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalul lui Ann...   Jurnalul lui Ann... Icon_minitime

Sus In jos
 
Jurnalul lui Ann...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ththesweetestband :: Our creations :: Ficuri-
Mergi direct la: