ththesweetestband
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


un forum pe care te poti distra foarte bine
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 textele voastre

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 216
Data de înscriere : 08/08/2008

textele voastre Empty
MesajSubiect: textele voastre   textele voastre Icon_minitimeLun Aug 11, 2008 11:58 pm

si aici va ast cu nijte texte frumoase si facute de voi Very Happy
Sus In jos
https://thsweetestband.forumgratuit.ro
BaiatuCuInghetataENervos

BaiatuCuInghetataENervos


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/08/2008

textele voastre Empty
MesajSubiect: Re: textele voastre   textele voastre Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 9:15 am

deci .....l'am scris intr'un moment mai najpa din viata mea ....



Traiesc…….dea…respir ..merg…..dar totusi parca nu traiesc …ma simt atat de goala …atat de trista …..atat de….moarta ….suferinta a ajuns sa imi fie ca o sora ….vrei sa intalnesti suferinta? ....uitate la mine.....ochii mei verzi nu mai au puterea sa ascunda ura ...sau.....poate doar mi-a venit ceasul ...a venit timpul sa ma retrag si sa las capul in jos....sa plec ...sa renunt.....dar NU ....nu pot.....totusi ma simt atat de goala ..fara sens ...secata de tot ......nici soarele nu ma poate aduce le viatza.......a ramas doar EL......ma hranesc cu dragostea pe care io port .....atat a mai ramas din mine......atat mai am eu frumos......EL.....m-a facut sa devin alfel .....sa ies din corpul meu si sa las pe altcinea va sa intre .....o alta persoana .....dar la ce bun daca am ajuns un ciob de sticla printre atatea suflete fericite.........eu nu am dreptul sa zambesc ?.....era asa frumos la inceput ....dar ce fraiera ...numai in basme se poate ca fericirea sa fie vesnica......eu sunt atat de.....atat ....ata de......de....trista ...sau nu ......nu mai stiu ce simt ......sunt de vina eu ...sau EL ?..e atat de altfel ......EL....e ata de ......fals......nu mai e la fel ...cum era la inceput ....poate a aparut o EA.........sau pote sentimentele LUI s-au pierdut ......sau ..nu......nici nu stiu ce sa mai cred ....unde e El cand am mai mare nevoie ....nimeni nu stie ......in loc sa plag pe umarul LUI...iar EL sa ma incurajeze cu atot binecunoscutele cuvinte de dragoste si indemnurile acelea ......EL nu e......si plang pe propu-mi umar si sper si astept si cuvintele acelea magice si tot asteptate mi le spun singura ......chiar daca sufar asa de mult eu tot il iubesc .....sau e doar o obsesie .....TE IUBESC...ce cuvinte usor de spus de toti...dar doar cel ce stie sa iubeasca cu adevarat poate se le spuna cu un foc si o sinceritate in glas ...iar ochii ...transmit o sclipire atat de neanteleasa......dar ochii mei sunt obositi si numai mai am puterea sa-i deschid si sa privesc spre EL......dar astept in intunericul sufletului meu...
Nici nu stiu ce astept.....pe EL ...sau pe cineva ...oricine .....sa-mi intinda o mana de ajutor ..sa ma pot ridica ...si sa pot privii din nou soarele ......dar nimeni nu stie cat sufar ....nimeni nu stie ca sunt ata de altfel ..chiar daca incerc sa nu arat asta .....nu pot sa ma mai ascund....simt nevoia sa ies din stransoarea suferintei si sa tip cat ma tin plamanii si inima «TE IUBESC.......Costi ».....dar nu pot si tip inauntrul sufletului meu ...si ma ranesc din ce in ce mai tare......am inceput sa am si vicii....fumez clipe ...beau amintiri....ma tai in cuvintele dulci spuse la inceput....ma droghez cu dragostea pentru EL...........incerc sa arat ca nu m-am schimbat ....dar lacrimile care cad si-mi spala obrazul ....ma tradeaza....acum satau cu ochii inchisi si visez la EL..........si scriu aceste randuri cu lacrimi in ochii...si ma inspir din propia viata.....de fapt imi scriu viata......scriu caci nu pot sa tip ....am ramas fara glas..........am ramas fara mine..........vreau sa ma retrag....sa raman ...doar eu cu mine....si sa pot plange singura fara ca cineva sa ma intrebe de ce o fac.....iar eu sa ma uit cu ochii plini de speranta si sa realizez ca nu EL a fost cel ce mia pus aceasta intrebare .....dar ce drept am eu sa astept.....sau sa sper ...sa fiu fericita.......din nou ma gandesc la EL...... de ce nu pot sa mi-l scot din inima macar 10 minute ....as ramane fara aer ...pentru ca suferinta stie cat rau imi face sa ma gandesc la EL ...sa ma gandesc la faptul ca EL nu se va gandi niciodata la mine.........cat as vrea sa plec .......sa pot arde amintiri ...sa spanzur durerea......sa sufoc timpul......sa omor suferinta......dar daca nu am puterea sa mai tin ochii deschisi cum sa infrunt totul de una SINGURA....fara EL langa mine.... incerc sa-mi opresc lacrimile ...incerc sa termin de scris ...dar degelete parca vor sa ma ajute sa scap de tot ce am pe suflet tot ce simt.......dar nu mi-ar ajunge saptamani ...sa termin tot ce ma framanta ....si ma opresc aici ......ma duc sa imi sterg lacrimile ....cat as da ca odata cu lacrimile sa sterg si o parte din trecutul meu .......dar asta e ......daca e scris ca eu sa sufar ...asa va fi......pana intr-o zi cand o sa renunt ...cand o sa plec.....o sa ma gandesc mereu la EL.....la buzele lui dulci .....la vocea lui .........la EL...........dar nu se stie cand o sa cad din picore ...cand suferinta ma va rapune .......cand se va satura de mine si de iubirea pe care o port pentru EL ...si ea nu o poate distruge ...atungi ma va distruge pe mine......ma va rapune ...si nu o sa mai am nici o putere .....si nu se stie cand va veni acesta zi .......poate fi chiar maine......



o porcarie ....... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
 
textele voastre
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ththesweetestband :: Our creations :: Texte-
Mergi direct la: